| Style i | Basket (115 others) |
| Capacity i | 5.5 l (8 others) |
| Is a dual basket air fryer i | ✔ (54 others) |
| Preset functions i | Reheat, Keep warm, Air fry, Dehydrate, Bake, Roast |
| Number of functions i | 4 (11 others) |
| Maximum cooking temperature i | 200°C (58 others) |
| Minimum cooking temperature i | 80°C (34 others) |
| Operating power consumption i | 1650W |
| Release date i | 2 years ago07/31/2023 |
| Has a dishwasher safe basket/pot i | ✔ (132 others) |
| Width i | 313 mm |
| Thickness i | 395 mm (4 others) |
| Height i | 318 mm (2 others) |
| Weight i | 8.6 kg (2 others) |
| Volume i | 39315.93 cm³ |