| Style i | Oven (76 others) |
| Capacity i | 25 l (11 others) |
| Is a dual basket air fryer i | ✖ |
| Preset functions i | Air fry, Bake, Broil, Toast, Roast, Keep warm, Reheat, Dehydrate, Slow cook (4 others) |
| Number of functions i | 24 (2 others) |
| Maximum cooking temperature i | 260°C (16 others) |
| Minimum cooking temperature i | 27°C (20 others) |
| Operating power consumption i | 1750W (12 others) |
| Release date i | 2 years ago03/27/2023 |
| Has a dishwasher safe basket/pot i | ✖ |
| Width i | 429.3 mm (1 other) |
| Thickness i | 522 mm |
| Height i | 437.9 mm |
| Weight i | 13.79 kg (1 other) |
| Volume i | 98131.03 cm³ |