| Style i | Oven (76 others) |
| Capacity i | 14.2 l (1 other) |
| Is a dual basket air fryer i | ✖ |
| Preset functions i | Air fry, Bake, Toast, Broil |
| Number of functions i | 5 (11 others) |
| Maximum cooking temperature i | 232°C (65 others) |
| Minimum cooking temperature i | 27°C (20 others) |
| Operating power consumption i | 1750W (12 others) |
| Release date i | 1 year ago07/24/2024 |
| Has a dishwasher safe basket/pot i | ✔ (132 others) |
| Width i | 427 mm (1 other) |
| Thickness i | 381 mm (3 others) |
| Height i | 290 mm (5 others) |
| Weight i | 7.26 kg |
| Volume i | 47179.23 cm³ |