| Style i | Basket (115 others) |
| Capacity i | 9 l |
| Is a dual basket air fryer i | ✔ (54 others) |
| Preset functions i | Air fry, Roast, Reheat, Bake, Toast |
| Number of functions i | 6 (33 others) |
| Maximum cooking temperature i | 200°C (58 others) |
| Minimum cooking temperature i | 80°C (34 others) |
| Operating power consumption i | 1700W (38 others) |
| Release date i | 2 years ago03/31/2023 |
| Has a dishwasher safe basket/pot i | ✖ |
| Width i | 336 mm (1 other) |
| Thickness i | 399 mm |
| Height i | 363 mm (1 other) |
| Weight i | 5.9 kg (2 others) |
| Volume i | 48665.23 cm³ |