| Style i | Oven, Rotisserie (13 others) |
| Capacity i | 25 l (11 others) |
| Is a dual basket air fryer i | ✖ |
| Preset functions i | Air fry, Bake, Roast, Toast, Reheat, Dehydrate, Broil (1 other) |
| Number of functions i | 7 (21 others) |
| Maximum cooking temperature i | 232°C (65 others) |
| Minimum cooking temperature i | 32°C (17 others) |
| Operating power consumption i | 1700W (38 others) |
| Release date i | 1 year ago09/24/2024 |
| Has a dishwasher safe basket/pot i | ✔ (132 others) |
| Width i | 402 mm (1 other) |
| Thickness i | 422 mm |
| Height i | 363 mm (1 other) |
| Weight i | 8.6 kg (2 others) |
| Volume i | 61580.77 cm³ |