Koss PRO4AAT features Unknown. Help us by suggesting a value. battery.
| Fit i | Over-ear (482 others) |
| Can be folded i | ✔ (370 others) |
| Travel bag is included i | ✔ (353 others) |
| Lowest frequency i | 10 Hz (70 others) |
| Highest frequency i | 25000 Hz (8 others) |
| Impedance i | 250 Ohms (9 others) |
| Sound pressure level i | 95 dB/mW (11 others) |
| Has passive noise reduction i | ✔ (420 others) |
| Connectivity i | Wired (175 others) |
| Has a 3.5mm male connector i | ✔ |