| Size Of Speakers i | 2 x 2.25" & 2 x 2.5" (1 other) |
| Number of channels of sound output i | 2 (100 others) |
| Audio output power i | 1 x 56W & 2 x 27W (1 other) |
| Has aptx i | ✖ |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aac i | ✖ |
| Lowest frequency i | 40 Hz (6 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (63 others) |
| Has an aux input i | ✖ |
| HDMI Ports i | 1 (95 others) |
| Has an hdmi output i | ✔ (119 others) |
| Bluetooth Version i | 4.2 (32 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✖ |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Has a microphone input i | ✖ |
| Release date i | 3 years ago05/26/2022 |
| Volume i | 4702.5 cm³ (1 other) |
| Has voice commands i | ✖ |
| Control panel placed on a device i | ✔ (178 others) |
| Has a remote control i | ✔ (132 others) |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✖ |
| Number of microphones i | 0 (158 others) |
| Thickness i | 55 mm (3 others) |