| Size Of Speakers i | 4 x 1.8" & 1 x 3" & 2 x 1" |
| Number of channels of sound output i | 2.1 (25 others) |
| Audio output power i | 1 x 60W & 2 x 30W |
| Has aptx i | ✖ |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aac i | ✔ (91 others) |
| Has an aux input i | ✖ |
| HDMI Ports i | 1 (95 others) |
| Has an hdmi output i | ✔ (119 others) |
| Bluetooth Version i | 5.1 (8 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✖ |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Has a microphone input i | ✖ |
| Release date i | 2 years ago07/20/2023 |
| Volume i | 8348.34 cm³ |
| Has voice commands i | ✖ |
| Control panel placed on a device i | ✔ (178 others) |
| Has a remote control i | ✔ (132 others) |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✔ (52 others) |
| Number of microphones i | 0 (158 others) |
| Thickness i | 66 mm (2 others) |