| Size Of Speakers i | 4 x 2.4" & 2 x 3.4" & 3 x 0.9" |
| Number of channels of sound output i | 7.1 (6 others) |
| Has aptx i | ✖ |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aac i | ✔ (91 others) |
| Lowest frequency i | 40 Hz (6 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (63 others) |
| Has an aux input i | ✖ |
| HDMI Ports i | 2 (13 others) |
| Has an hdmi output i | ✔ (119 others) |
| Hdmi version i | HDMI 1.4 (4 others) |
| Bluetooth Version i | 5 (58 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✔ (45 others) |
| Wi fi version i | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) (17 others) |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Release date i | 3 years ago08/12/2022 |
| Volume i | 10950 cm³ |
| Has voice commands i | ✔ (38 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (178 others) |
| Has a remote control i | ✔ (132 others) |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✔ (52 others) |
| Number of microphones i | 0 (158 others) |
| Thickness i | 73 mm (3 others) |