| Size Of Speakers i | 4 x 1.6" & 2 x 4" |
| Number of channels of sound output i | 7.1 (6 others) |
| Has aptx i | ✖ |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aac i | ✖ |
| Lowest frequency i | 43 Hz (1 other) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (63 others) |
| Has an aux input i | ✖ |
| HDMI Ports i | 1 (95 others) |
| Has an hdmi output i | ✔ (119 others) |
| Hdmi version i | HDMI 2.1 (11 others) |
| Bluetooth Version i | 5.2 (6 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✔ (45 others) |
| Wi fi version i | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) (6 others) |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Release date i | 2 years ago08/04/2023 |
| Volume i | 4550 cm³ |
| Has voice commands i | ✖ |
| Control panel placed on a device i | ✔ (178 others) |
| Has a remote control i | ✔ (132 others) |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✔ (52 others) |
| Number of microphones i | 4 (1 other) |
| Thickness i | 65 mm (11 others) |