| Number of channels of sound output i | 2 (100 others) |
| Has aptx i | ✔ (81 others) |
| Has aptx adaptive i | ✔ (55 others) |
| Has aac i | ✔ (91 others) |
| Lowest frequency i | 100 Hz (4 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (63 others) |
| Has an aux input i | ✖ |
| Has an hdmi output i | ✖ |
| Bluetooth Version i | 5.3 (30 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✖ |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Has a microphone input i | ✖ |
| Has s/pdif out port i | ✖ |
| Release date i | 2 years ago11/09/2023 |
| Volume i | 1584.38 cm³ |
| Has voice commands i | ✖ |
| Control panel placed on a device i | ✖ |
| Has a remote control i | ✖ |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✖ |
| Thickness i | 65 mm (11 others) |
| Weight i | 615 g |