Audeze LCD-4 features Unknown. Help us by suggesting a value. battery.
| Fit i | Over-ear (482 others) |
| Has a detachable cable i | ✔ (468 others) |
| Travel bag is included i | ✔ (353 others) |
| Lowest frequency i | 5 Hz (58 others) |
| Highest frequency i | 50000 Hz (14 others) |
| Driver Unit Size i | 106 mm (3 others) |
| Impedance i | 200 Ohms |
| Sound pressure level i | 130 dB/mW (5 others) |
| Has a neodymium magnet i | ✔ (233 others) |
| Connectivity i | Wired (175 others) |