| Is Cordless i | ✔ (79 others) |
| Weight i | 680 g |
| Height i | 270 mm |
| Width i | 315 mm |
| Has an led light i | ✔ (60 others) |
| Voltage i | 12V (18 others) |
| Maximum drilling speed i | 600 rpm (3 others) |
| Has Variable Speed i | ✔ (113 others) |
| Chuck diameter i | 9.5 mm (18 others) |
| Has A Keyless Chuck i | ✔ (96 others) |