Panasonic RP-BTD10 features Unknown. Help us by suggesting a value. battery.
| Fit i | On-ear (75 others) |
| Weight i | 198 g (2 others) |
| Has a detachable cable i | ✔ (468 others) |
| Can be folded i | ✔ (370 others) |
| Lowest frequency i | 18 Hz (12 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (256 others) |
| Driver Unit Size i | 40 mm (343 others) |
| Impedance i | 32 Ohms (191 others) |
| Has a neodymium magnet i | ✔ (233 others) |
| Connectivity i | Wireless (226 others) |
| Bluetooth Version i | 3 (5 others) |
| Has a 3.5mm male connector i | ✔ |