| Number of channels of sound output i | 2 (100 others) |
| Audio output power i | 2 x 15W (1 other) |
| Has aptx i | ✔ (81 others) |
| Has aptx adaptive i | ✔ (55 others) |
| Has aac i | ✔ (91 others) |
| Highest frequency i | 18000 Hz (1 other) |
| Has an aux input i | ✖ |
| Has an hdmi output i | ✖ |
| Bluetooth Version i | 5 (58 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (176 others) |
| Supports wi fi i | ✖ |
| Rj45 ports i | 0 (170 others) |
| Has a microphone input i | ✖ |
| Has s/pdif out port i | ✖ |
| Release date i | 1 year ago09/11/2024 |
| Volume i | 2541 cm³ |
| Has voice commands i | ✖ |
| Control panel placed on a device i | ✔ (178 others) |
| Has a remote control i | ✖ |
| Has a rechargeable remote control i | ✖ |
| Has A Dedicated Smartphone App i | ✖ |
| Number of microphones i | 0 (158 others) |
| Thickness i | 66 mm (2 others) |