Munitio Nines features Unknown. Help us by suggesting a value. battery.
| Fit i | In-ear (26 others) |
| Weight i | 20.5 g |
| Travel bag is included i | ✔ (353 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✔ (332 others) |
| Lowest frequency i | 12 Hz (8 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (256 others) |
| Driver Unit Size i | 9 mm (3 others) |
| Impedance i | 16 Ohms (48 others) |
| Sound pressure level i | 100 dB/mW (44 others) |
| Has a neodymium magnet i | ✔ (233 others) |
| Has passive noise reduction i | ✔ (420 others) |
| Connectivity i | Wired (175 others) |
| Has a 3.5mm male connector i | ✔ |