| Fit i | In-ear (507 others) |
| Ingress protection (ip) rating i | IPX5 (110 others) |
| Water resistance i | Sweat resistant (434 others) |
| Weight i | 22 g (3 others) |
| Has no wires or cables i | ✖ |
| Are neckband earbuds i | ✔ (104 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (674 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✔ (407 others) |
| Has passive noise reduction i | ✔ (511 others) |
| Driver Unit Size i | 9.2 mm (17 others) |
| Lowest frequency i | 20 Hz (573 others) |
| Highest frequency i | 40000 Hz (97 others) |
| Battery Life i | 12 hours (32 others) |
| Charge time i | 1 hours (125 others) |
| Battery Power i | 88 mAh (1 other) |
| Has a battery level indicator i | ✔ (669 others) |
| Has usb type c i | ✔ (603 others) |
| Bluetooth Version i | 5 (125 others) |
| Has ldac i | ✔ (116 others) |
| Number of microphones i | 1 (53 others) |
| Has a noise canceling microphone i | ✔ (520 others) |