| Fit i | In-ear (507 others) |
| Ingress protection (ip) rating i | IPX7 (32 others) |
| Water resistance i | Water resistant (154 others) |
| Weight i | 17 g (5 others) |
| Has no wires or cables i | ✖ |
| Are neckband earbuds i | ✔ (104 others) |
| Wingtips included i | ✔ (201 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (674 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✖ |
| Has passive noise reduction i | ✔ (511 others) |
| Driver Unit Size i | 9.2 mm (17 others) |
| Lowest frequency i | 20 Hz (573 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (513 others) |
| Impedance i | 16 Ohms (96 others) |
| Battery Life i | 10 hours (79 others) |
| Has a battery level indicator i | ✖ |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (180 others) |
| Bluetooth Version i | 5 (125 others) |
| Number of microphones i | 1 (53 others) |
| Has a noise canceling microphone i | ✖ |