| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✔ (50 others) |
| Eu energy label i | A (101 others) |
| Height i | 850 mm (106 others) |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (146 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (140 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Number of cycle programs i | 15 (20 others) |
| Maximum spin speed i | 1600 rpm (13 others) |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 7 kg (5 others) |
| Noise level spin i | 72 dB (29 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |
| Noise level wash i | 49 dB (4 others) |