| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✔ (50 others) |
| Has a direct drive motor i | ✖ |
| Eu energy label i | A (101 others) |
| Height i | 840 mm |
| Has aqua stop i | ✖ |
| Is Stackable i | ✔ (120 others) |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (146 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (140 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Has an interior light i | ✔ (42 others) |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Has A Load Sensor i | ✔ (139 others) |
| Number of cycle programs i | 15 (20 others) |
| Maximum spin speed i | 1200 rpm (11 others) |
| Drum volume i | 47 l (8 others) |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 7 kg (5 others) |
| Noise level spin i | 75 dB (2 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |
| Noise level wash i | 48 dB (13 others) |