| Type i | Stick, Handheld (82 others) |
| Cord type i | Cordless (155 others) |
| Bag type i | Bagless (169 others) |
| Has hepa filter i | ✔ (123 others) |
| Has an allergy filter i | ✔ (129 others) |
| Audible noise i | 80 dB (24 others) |
| Volume i | 118326 cm³ |
| Thickness i | 260 mm (9 others) |
| Has included washable filters i | ✔ (130 others) |
| Dustbin capacity i | 0.64 l (2 others) |
| Operating power consumption i | 500W (1 other) |