| Type i | Upright (43 others) |
| Cord type i | Cordless (155 others) |
| Bag type i | Bagless (169 others) |
| Has hepa filter i | ✔ (123 others) |
| Has an allergy filter i | ✔ (129 others) |
| Audible noise i | 75 dB (13 others) |
| Release date i | 3 years ago01/20/2023 |
| Volume i | 92819.87 cm³ |
| Thickness i | 269.24 mm |
| Has included washable filters i | ✔ (130 others) |
| Dustbin capacity i | 0.77 l (1 other) |
| Has on board tool storage i | ✖ |
| Indicates When Full i | ✔ (32 others) |
| Cleaning modes i | 3 (45 others) |
| Has An Electrostatic Filtration System i | ✖ |
| Has A Swivel Nozzle i | ✔ (34 others) |
| Runtime i | 43 min |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (155 others) |
| Operating power consumption i | 260W |
| Has a battery level indicator i | ✔ (128 others) |
| Charge time i | 4 hours (29 others) |
| Has a removable battery i | ✖ |
| Cleans all floor types i | ✔ (22 others) |
| Has A Turbo Brush i | ✔ (19 others) |
| Has Electronic Suction Power Controls i | ✔ (22 others) |
| Uses bags i | ✖ |
| Has A Protected Bumper i | ✔ (22 others) |
| Has A Dual Edge Cleaning i | ✖ |
| Is self propelled i | ✔ (17 others) |
| Battery Power i | 4000 mAh |
| Has a dirt sensor i | ✔ (13 others) |