| Type i | Stick, Handheld (82 others) |
| Cord type i | Cordless (155 others) |
| Bag type i | Bagless (169 others) |
| Has hepa filter i | ✔ (123 others) |
| Has an allergy filter i | ✔ (129 others) |
| Audible noise i | 77 dB (5 others) |
| Release date i | 9 months ago04/07/2025 |
| Volume i | 69570.56 cm³ |
| Thickness i | 215 mm (1 other) |
| Has included washable filters i | ✔ (130 others) |
| Dustbin capacity i | 0.6 l (26 others) |
| Has on board tool storage i | ✖ |
| Has brushroll shut off i | ✔ (56 others) |
| Has An Electrostatic Filtration System i | ✖ |
| Has A Swivel Nozzle i | ✖ |
| Air watts i | 190W (2 others) |
| Runtime i | 90 min (11 others) |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (155 others) |
| Has a battery level indicator i | ✔ (128 others) |
| Charge time i | 4 hours (29 others) |
| Has a removable battery i | ✔ (99 others) |