| Type i | Stick, Handheld (82 others) |
| Cord type i | Cordless (155 others) |
| Bag type i | Bagless (169 others) |
| Has hepa filter i | ✔ (123 others) |
| Has an allergy filter i | ✔ (129 others) |
| Audible noise i | 77 dB (5 others) |
| Release date i | 1 year ago12/04/2024 |
| Volume i | 72941.06 cm³ |
| Thickness i | 218 mm |
| Has included washable filters i | ✔ (130 others) |
| Dustbin capacity i | 0.6 l (26 others) |
| Has on board tool storage i | ✖ |
| Has brushroll shut off i | ✖ |
| Has An Electrostatic Filtration System i | ✖ |
| Has A Swivel Nozzle i | ✖ |
| Air watts i | 150W (9 others) |
| Runtime i | 90 min (11 others) |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (155 others) |
| Has a battery level indicator i | ✔ (128 others) |
| Charge time i | 4 hours (29 others) |
| Has a removable battery i | ✔ (99 others) |