| Type i | Upright (43 others) |
| Cord type i | Cordless (155 others) |
| Bag type i | Bagless (169 others) |
| Has hepa filter i | ✖ |
| Has an allergy filter i | ✔ (129 others) |
| Audible noise i | 80 dB (24 others) |
| Release date i | 2 years ago07/23/2023 |
| Volume i | 82824 cm³ |
| Thickness i | 240 mm (1 other) |
| Has included washable filters i | ✔ (130 others) |
| Dustbin capacity i | 0.6 l (26 others) |
| Has on board tool storage i | ✖ |
| Has An Electrostatic Filtration System i | ✖ |
| Has A Swivel Nozzle i | ✖ |
| Runtime i | 30 min (7 others) |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (155 others) |
| Operating power consumption i | 120W |
| Has a battery level indicator i | ✔ (128 others) |
| Charge time i | 6 hours (2 others) |
| Has a removable battery i | ✖ |