| Width i | 736 mm (3 others) |
| Height i | 1.15 m |
| Thickness i | 742.9 mm (1 other) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✔ (56 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Drum volume i | 206.71 l (1 other) |
| Machine uses gas i | ✔ (5 others) |