| Release date i | 2023 (7 others) |
| Annual power consumption i | 258 kWh |
| Width i | 600 mm (24 others) |
| Height i | 850 mm (39 others) |
| Thickness i | 600 mm (14 others) |
| Volume i | 306000 cm³ (8 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Front loading machine i | ✔ (66 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Door opening angle i | 90° |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Is Stackable i | ✖ |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Has anti crease setting i | ✔ (59 others) |
| Noise level dryer i | 62 dB (10 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Has heat pump technology i | ✔ (57 others) |
| Has top energy efficiency rating i | ✔ (1 other) |