| Annual power consumption i | 1111 kWh |
| Water consumption annual i | 13860 l |
| Width i | 600 mm (24 others) |
| Height i | 850 mm (39 others) |
| Thickness i | 640 mm (4 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Front loading machine i | ✖ |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Noise level dryer i | 61.5 dB (2 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Has a hot water connection i | ✔ |