| Annual power consumption i | 297 kWh |
| Width i | 594 mm (1 other) |
| Height i | 845 mm (10 others) |
| Thickness i | 594 mm |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Front loading machine i | ✖ |
| Has A Transparent Door i | ✖ |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Noise level dryer i | 61.5 dB (2 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |