| Release date i | 2023 (7 others) |
| Has energy star label i | ✔ (5 others) |
| Width i | 685 mm (8 others) |
| Height i | 1.07 m |
| Thickness i | 736 mm (1 other) |
| Volume i | 537434.56 cm³ |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✖ |
| Front loading machine i | ✖ |
| Top loading machine i | ✔ |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✔ (56 others) |
| Is Stackable i | ✔ (68 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Has a pause option i | ✔ (62 others) |
| Is a condenser dryer i | ✖ |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Is a vented dryer i | ✔ (17 others) |
| Machine uses gas i | ✖ |