| Width i | 736 mm (3 others) |
| Height i | 1.04 m |
| Thickness i | 820.4 mm |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✔ (56 others) |
| Is Stackable i | ✔ (68 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Drum volume i | 254.84 l |
| Is a vented dryer i | ✔ (17 others) |