| Release date i | 2022 (6 others) |
| Has energy star label i | ✔ (5 others) |
| Width i | 685 mm (8 others) |
| Height i | 990 mm (2 others) |
| Thickness i | 737 mm (1 other) |
| Volume i | 499796.55 cm³ (1 other) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✖ |
| Front loading machine i | ✔ (66 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Has a pause option i | ✔ (62 others) |
| Is a condenser dryer i | ✖ |
| Has anti crease setting i | ✔ (59 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Is a vented dryer i | ✖ |
| Machine uses gas i | ✖ |