| Width i | 685 mm (8 others) |
| Height i | 982.66 mm |
| Thickness i | 755.6 mm |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✔ (56 others) |
| Is Stackable i | ✔ (68 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Drum volume i | 206.71 l (1 other) |
| Is a vented dryer i | ✔ (17 others) |