| Annual power consumption i | 149 kWh |
| Width i | 600 mm (24 others) |
| Height i | 900 mm |
| Thickness i | 600 mm (14 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a pause option i | ✔ (62 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Noise level dryer i | 63 dB (6 others) |
| Drum volume i | 115 l (1 other) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |