| Annual power consumption i | 281 kWh (1 other) |
| Width i | 600 mm (24 others) |
| Height i | 850 mm (39 others) |
| Thickness i | 600 mm (14 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Noise level dryer i | 57 dB |
| Drum volume i | 115 l (1 other) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |