| Width i | 711 mm |
| Height i | 1.13 m |
| Thickness i | 810.2 mm |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✔ (56 others) |
| Is Stackable i | ✖ |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Has anti crease setting i | ✔ (59 others) |
| Drum volume i | 220.86 l |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Is a vented dryer i | ✔ (17 others) |
| Machine uses gas i | ✔ (5 others) |