| Width i | 596 mm (26 others) |
| Height i | 890 mm (14 others) |
| Thickness i | 607 mm (7 others) |
| Volume i | 321977.08 cm³ (5 others) |
| Has aqua stop i | ✖ |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✖ |
| Front loading machine i | ✔ (66 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Transparent Door i | ✔ (82 others) |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Is Stackable i | ✔ (68 others) |
| Has an interior light i | ✖ |
| Has a pause option i | ✔ (62 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Has anti crease setting i | ✖ |
| Drum volume i | 125 l (11 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |
| Is a vented dryer i | ✖ |
| Machine uses gas i | ✖ |