| Annual power consumption i | 284.7 kWh |
| Width i | 600 mm (24 others) |
| Height i | 850 mm (39 others) |
| Thickness i | 600 mm (14 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (23 others) |
| Door opening angle i | 150° (5 others) |
| Has an interior light i | ✔ (67 others) |
| Is a condenser dryer i | ✔ (79 others) |
| Has anti crease setting i | ✔ (59 others) |
| Drum volume i | 118 l (3 others) |
| Has delay start option i | ✔ (76 others) |