| Speaker Type i | Active (62 others) |
| Driver Layout i | 2-way (139 others) |
| Form Factor i | Bookshelf (144 others) |
| Audio Inputs i | Optical, Coaxial, Bluetooth, RCA |
| Enclosure Type i | Sealed (acoustic suspension) (2 others) |
| Weight i | 2.8 kg & 2.8 kg (1 other) |
| Release date i | 4 years ago12/16/2021 |
| Are wall mountable i | ✔ (31 others) |
| Volume i | 7326.4 cm³ (1 other) |
| Tweeter Size i | 1" (121 others) |
| Main Driver/woofer Size i | 4" (26 others) |
| Lowest frequency i | 55 Hz (10 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (32 others) |
| Signal to noise ratio (dac) i | 85 dB (14 others) |
| Audio system power i | 42W (7 others) |