| Speaker Type i | Active (62 others) |
| Driver Layout i | 2-way (139 others) |
| Form Factor i | Bookshelf (144 others) |
| Audio Inputs i | Bluetooth, RCA (1 other) |
| Enclosure Type i | Bass reflex (ported) (170 others) |
| Weight i | 4.9 kg & 4.9 kg (2 others) |
| Release date i | 3 years ago09/20/2022 (1 other) |
| Are wall mountable i | ✔ (31 others) |
| Volume i | 6696.14 cm³ (3 others) |
| Tweeter Size i | 1" (121 others) |
| Main Driver/woofer Size i | 4" (26 others) |
| Lowest frequency i | 52 Hz (6 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (32 others) |
| Signal to noise ratio (dac) i | 85 dB (14 others) |
| Audio system power i | 42W (7 others) |