Graphics_card features Add to comparison processor.
| Value i | MSI GeForce RTX 5090 Lightning X |
| Value i | MSI GeFoce RTX 5090 Lightning Z |
| Value i | PNY GeForce RTX 5080 Slim Dual Fan OC |
| Value i | PNY GeForce RTX 5070 Slim Dual Fan |
| Value i | PNY GeForce RTX 5080 Slim Dual Fan |
| Value i | PNY GeForce RTX 5070 Ti Slim Dual Fan OC |
| Value i | PNY GeForce RTX 5070 Slim Dual Fan OC |
| Value i | Gigabyte Aorus GeForce RTX 5090 Infinity |
| Value i | PNY GeForce RTX 5070 Ti Slim Dual Fan |
| Value i | Nvidia RTX Pro 5000 Blackwell 72GB |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Top 10 |
| Value i | > |
| Value i | VRAM |
| Value i | VRAM |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 6,000+ € |
| Value i | 6,000+ € |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 480.5 GPixel/s |
| Value i | 118.8 TFLOPS |
| Value i | 32GB |
| Value i | 480.5 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 502.5 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 502.5 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €3,630 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 467.3 GPixel/s |
| Value i | €3,406 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 467.3 GPixel/s |
| Value i | €4,562 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | €3,420 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 439.3 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 467.3 GPixel/s |
| Value i | €3,183 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 467.3 GPixel/s |
| Value i | €3,362 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 444.8 GPixel/s |
| Value i | €3,077 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 436.8 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 448.8 GPixel/s |
| Value i | €3,059 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.4 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €3,694 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €3,113 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 434.2 GPixel/s |
| Value i | €3,113 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | €3,339 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.4 GPixel/s |
| Value i | €3,104 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 448.8 GPixel/s |
| Value i | €2,899 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 436.8 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 444.8 GPixel/s |
| Value i | €3,280 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 444.8 GPixel/s |
| Value i | €3,427 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,700 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 424.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 436.8 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 436.8 GPixel/s |
| Value i | €2,989 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €2,899 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 434.2 GPixel/s |
| Value i | €3,834 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 434.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 434.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 431.6 GPixel/s |
| Value i | €2,708 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 431.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 431.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 442.1 GPixel/s |
| Value i | €2,996 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 434.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 426.3 GPixel/s |
| Value i | €3,503 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,140 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,554 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,399 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,610 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 436.8 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 424.2 GPixel/s |
| Value i | €4,013 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | €3,546 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 442.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 428.9 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 423.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 424.2 GPixel/s |
| Value i | €4,989 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 443.5 GPixel/s |
| Value i | €2,172 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 418.4 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 469.9 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 460.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 464.6 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 462 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 456.7 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €2,146 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 443.5 GPixel/s |
| Value i | €2,336 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 314.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 314.2 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 459.4 GPixel/s |
| Value i | €2,367 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.44 GPixel/s |
| Value i | €2,064 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 443.5 GPixel/s |
| Value i | €2,585 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 459.36 GPixel/s |
| Value i | €2,711 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 443.5 GPixel/s |
| Value i | €2,457 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 483.8 GPixel/s |
| Value i | €2,020 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 462 GPixel/s |
| Value i | €2,559 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 462 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 462 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 459.4 GPixel/s |
| Value i | €2,013 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 459.4 GPixel/s |
| Value i | €2,084 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 456.7 GPixel/s |
| Value i | €2,218 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 456.7 GPixel/s |
| Value i | €2,138 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €2,285 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €2,379 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €2,527 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 454.1 GPixel/s |
| Value i | €1,985 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.4 GPixel/s |
| Value i | €2,222 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.4 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 451.4 GPixel/s |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 446.2 GPixel/s |
| Value i | €2,290 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 448.8 GPixel/s |
| Value i | €2,111 |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4060 Laptop |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4050 Laptop |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4070 Super |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 3050 Laptop |
| Value i | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4060 Ti 8GB |
| Value i | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |