| Value i | Segway Myon |
| Value i | Engwe Engine Pro 3.0 Boost |
| Value i | Engwe EP-2 3.0 Boost |
| Value i | Ampler Nova |
| Value i | Ampler Nova Pro |
| Value i | VanMoof S6 |
| Value i | VanMoof S6 Open |
| Value i | Trek FX Plus 7S |
| Value i | Trek FX Plus 1S Midstep |
| Value i | Trek FX Plus 1 |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Top 10 |
| Value i | Electric bike comparison |
| Value i | Battery size |
| Value i | Battery size |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 4,427+ € |
| Value i | 4,427+ € |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Show more |
| Value i | Removable battery |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Aluminum |
| Value i | 936 Wh |
| Value i | 42 kg |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 160 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | €1,699 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 75 Nm |
| Value i | €1,199 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 48 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 160 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 44 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 Nm |
| Value i | €1,299 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 48 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 100 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 55 Nm |
| Value i | €1,479 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 Nm |
| Value i | €1,668 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 40 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 100 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 40 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | €2,555 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | €1,249 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 40 Nm |
| Value i | €4,427 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 160 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 42 Nm |
| Value i | €1,099 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 75 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 160 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 25 Nm |
| Value i | €999 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 80 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 40 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 35 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 85 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 90 Nm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 Nm |
| Value i | Gazelle Medeo T10 HMB High-Step |
| Value i | Fiido D21 |
| Value i | Himiway Zebra |
| Value i | Specialized Turbo Vado 5.0 |
| Value i | Fiido D11 |
| Value i | Veloretti Electric Ace Two |
| Value i | Specialized Turbo Vado 4.0 |
| Value i | Electric Bike Company Model Y |
| Value i | Specialized Turbo Tero 3.0 |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |