| Fit i | In-ear (507 others) |
| Weight i | 33 g (4 others) |
| Has no wires or cables i | ✖ |
| Are neckband earbuds i | ✔ (104 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (674 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✔ (407 others) |
| Driver Unit Size i | 13 mm (72 others) |
| Battery Life i | 9 hours (46 others) |
| Battery Power i | 200 mAh (6 others) |
| Bluetooth Version i | 4.1 (6 others) |
| Number of microphones i | 2 (83 others) |