| Fit i | Open-ear, Bone conduction (11 others) |
| Ingress protection (ip) rating i | IP67 (21 others) |
| Water resistance i | Water resistant (154 others) |
| Weight i | 34.5 g (1 other) |
| Has no wires or cables i | ✖ |
| Are neckband earbuds i | ✔ (104 others) |
| Wingtips included i | ✔ (201 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (674 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✖ |
| Has passive noise reduction i | ✖ |
| Lowest frequency i | 20 Hz (573 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (513 others) |
| Battery Life i | 8 hours (118 others) |
| Charge time i | 1.5 hours (232 others) |
| Has wireless charging i | ✖ |
| Has a battery level indicator i | ✔ (669 others) |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (180 others) |
| Has fast pairing i | ✖ |
| Has usb type c i | ✔ (603 others) |
| Bluetooth Version i | 5 (125 others) |
| Has ldac i | ✖ |
| Has ldhc i | ✖ |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aptx low latency i | ✖ |
| Has aptx hd i | ✖ |
| Has a noise canceling microphone i | ✔ (520 others) |
| Mic sensitivity i | -36dBV/Pa (3 others) |