| Fit i | Earbud (108 others) |
| Ingress protection (ip) rating i | IP54 (107 others) |
| Water resistance i | Sweat resistant (434 others) |
| Has no wires or cables i | ✔ (570 others) |
| Are neckband earbuds i | ✖ |
| Wingtips included i | ✖ |
| Has stereo speakers i | ✔ (674 others) |
| Has active noise cancellation (anc) i | ✔ (407 others) |
| Has passive noise reduction i | ✔ (511 others) |
| Driver Unit Size i | 10 mm (141 others) |
| Lowest frequency i | 20 Hz (573 others) |
| Highest frequency i | 40000 Hz (97 others) |
| Battery Life i | 6 hours (84 others) |
| Battery Life Of Charging Case i | 18 hours (28 others) |
| Has wireless charging i | ✖ |
| Has a battery level indicator i | ✔ (669 others) |
| Has fast pairing i | ✖ |
| Has usb type c i | ✔ (603 others) |
| Bluetooth Version i | 5.3 (225 others) |
| Has ldac i | ✔ (116 others) |
| Has aptx adaptive i | ✖ |
| Has aptx low latency i | ✖ |
| Has aptx hd i | ✖ |
| Number of microphones i | 6 (214 others) |
| Has a noise canceling microphone i | ✔ (520 others) |
| Mic sensitivity i | -45dBV/Pa (2 others) |