| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✖ |
| Has a direct drive motor i | ✖ |
| Release date i | 1 year ago12/05/2024 |
| Height i | 461 mm |
| Has aqua stop i | ✖ |
| Is Stackable i | ✖ |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✖ |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✖ |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Has an interior light i | ✖ |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Has A Load Sensor i | ✔ (139 others) |
| Number of cycle programs i | 16 (7 others) |
| Maximum spin speed i | 700 rpm |
| Drum volume i | 0.5 l |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 9 kg (55 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |