| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✖ |
| Has a direct drive motor i | ✖ |
| Eu energy label i | A (101 others) |
| Release date i | 3 years ago02/05/2022 |
| Height i | 850 mm (106 others) |
| Has aqua stop i | ✔ (47 others) |
| Is Stackable i | ✔ (120 others) |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (146 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (140 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Has an interior light i | ✖ |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Has A Load Sensor i | ✔ (139 others) |
| Number of cycle programs i | 7 (1 other) |
| Maximum spin speed i | 1400 rpm (82 others) |
| Drum volume i | 47 l (8 others) |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 8 kg (20 others) |
| Noise level spin i | 72 dB (29 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |