| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✖ |
| Has a direct drive motor i | ✔ (74 others) |
| Eu energy label i | B (15 others) |
| Release date i | 6 years ago09/01/2019 (3 others) |
| Height i | 890 mm (2 others) |
| Has aqua stop i | ✖ |
| Is Stackable i | ✔ (120 others) |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (146 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (140 others) |
| Top loading machine i | ✖ |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Has an interior light i | ✖ |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Has A Load Sensor i | ✔ (139 others) |
| Number of cycle programs i | 18 (13 others) |
| Maximum spin speed i | 1360 rpm (20 others) |
| Drum volume i | 68 l (29 others) |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 9 kg (55 others) |
| Noise level spin i | 72 dB (29 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |
| Noise level wash i | 54 dB (11 others) |