| Has top energy efficiency rating i | ✔ (146 others) |
| Has a hot water connection i | ✖ |
| Annual power consumption i | 174 kWh (1 other) |
| Has a direct drive motor i | ✔ (74 others) |
| Release date i | 5 years ago09/22/2020 |
| Height i | 850 mm (106 others) |
| Water consumption annual i | 12500 l (1 other) |
| Has aqua stop i | ✔ (47 others) |
| Is Stackable i | ✖ |
| Front loading machine i | ✔ (147 others) |
| Has A Transparent Door i | ✔ (146 others) |
| There Is The Option To Adjust The Height Of The Machine i | ✔ (140 others) |
| Has A Display i | ✔ (147 others) |
| Has an interior light i | ✖ |
| Has a reversible door i | ✖ |
| Has A Load Sensor i | ✖ |
| Number of cycle programs i | 14 (43 others) |
| Maximum spin speed i | 1400 rpm (82 others) |
| Has delay start option i | ✔ (146 others) |
| Laundry capacity i | 10 kg (17 others) |
| Noise level spin i | 67 dB (3 others) |
| Has a pause option i | ✔ (143 others) |
| Noise level wash i | 53 dB (34 others) |