Panasonic 65wt600 features 65" display, Unknown. Help us by suggesting a value. brightness.
| Display Resolution i | 4K (UHD) (691 others) |
| Display Type i | LED-backlit, LCD (283 others) |
| Screen Size i | 65" (80 others) |
| Resolution i | 3840 x 2160 px (687 others) |
| Pixel Density i | 67 ppi |
| Hdmi version i | HDMI 2.0 (184 others) |
| HDMI Ports i | 4 (494 others) |
| Supports wi fi i | ✔ (804 others) |
| USB Ports i | 3 (213 others) |
| Is dlna certified i | ✔ (219 others) |
| Audio output power i | 2 x 4W |
| Supports digital out i | ✔ (744 others) |
| Width i | 1.47 m (2 others) |
| Weight i | 43 kg |
| Thickness i | 55 mm |
| Height i | 960 mm (3 others) |
| Displays 3d with glasses i | ✔ (63 others) |
| Has a front camera i | ✔ (7 others) |
| Has skype app i | ✔ (21 others) |